0

KVALIFIKACIJE ZA LE: Favoriti sigurni, Gziri ne leži Balkan, nakon Radničkog nadigrao ih i Hajduk!

Objavljeno: 09.07.19 u 23:14
Danas su odigrane tri utakmice u okviru prve runde kvalifikacija za Ligu Evrope. Timovi iz regiona bili su delimično uspešni.

OFK Titograd je poražen od CSKA iz Sofije rezultatom 4:0. Bugarski predstavnik je u 15 minuta rešio pitanje pobednika. Dok je Hajduk bio siguran na gostovanju Gziri Junajted. Rendžers je apsolutno opravdao ulogu favorita i kao gost je savladao ekipu Sent Džozef 4:0.

Hajduk iz Splita gostovao je Gziri na Malti. Ljubitelji srpskog fudbala dobro pamte Gziru iz prošle godine kada je na otvaranju evropske sezone u Nišu Radnički slavio ukupnim rezultatom 5:0. Neće Maltežani po dobru pamtiti ni Hrvate. Prvi meč Splićani su dobili rezultatom 2:0. Poveli su gosti golom Adama Girska u 44. minutu a Ivan Dolček povisio je na 2:0 u 96. minutu meča.