AdmiralBet ABA Liga Košarka NBA Top News
19:35 07.07.2019.

LONČAR VREDNO RADI: Da li je Partizan pronašao novog beka u Americi?! (VIDEO)

Sportski direktor Partizana Nikola Lončar skautira pojačanja u Americi, a čini se da mu je jedno ime privuklo pažnju.

Sportski direktor crno-belih je u potrazi za pojačanjima, a jedno bi moglo da dođe iz Kalifornije. Reč je o kombo beku koji dolazi iz ekipe ‘Red Storm’ sa univerziteta ‘Sent Džon’, Džastinu Sajmonu.

Radi se o hitronogom i agilnom beku koji može da igra i na poziciji plejmejkera. Prethodne tri sezone košarkaš rođen u Kaliforniji nastupao je za ‘Red Storm’, a u proseku je igrao preko 30 minuta uz 10.4 poena, 5,2 skoka i 3.8 asistencija po meču u prethodnoj sezoni.

Postavlja se pitanje koliko bi košarkašu bilo potrebno da se aklimatizuje na uslove igranja u Evropi, jer do sada je dvadesettrogodišnji košarkaš nastupao samo u NCAA ligi.

U slučaju da do dogovora dođe, evo šta bi Partizan mogao da dobije od Amerikanca:

0
0

Komentari

  1. VALJAK каже:

    USPEH SE POSTIZE SA
    DOBRIM TRENEROM. DOBAR TRENER, GOLMAN, STOPER, DVA VEZNJAKA,
    KRILO I POLISPIC AKO IMATE SEST ALI DOBRIH IGRACA BICE USPEHA OVAKO VAZURA I SAVO MOGU SAMO DA ODU.
    DOSTA MAGLE.

    0
    0
    1. MILOS каже:

      Potpuno tacno.

      0
      0
  2. VALJAK каже:

    LONCARE, OSTOJA POKAZITE
    ANATERIMA IZ FK. P. KAKO
    SE RADI. POKAZITE DA VI STVARNO ZELITE USPEHA
    PARTIZANU. SAMO NAPRED.

    0
    0
  3. Nenad каже:

    Ovaj ce Berona i Dzenkinsa pojesti za uzinu…

    0
    0
  4. GdK каже:

    ..sta vredi sto Lonchar ‘vredno radi’, al’ na ferku,.. kad je pudla radi samo na kvarnjakkka..?!
    NISMO ISTI, DVE OBALE, SVA SVETA, MI POSTENI I CASNI, A ONI….SVE KONTRRRAAA XXAAXXAA

    0
    0
    1. GdK каже:

      P.S. ..htedoh reci, al’ mi se ‘seku’ kom. bio bi red da i nama loMa vrate TA REBRA sto su nam IZVADILI, da i MI imamo sta da stavimo u..pasulj..?! XXAAXXAA
      SVE CE OVO USKORO PROCI,
      A JA BEZ TEBE
      MOJ PARTIZANE
      NI U GROBU
      NECU MOCI !!!

      0
      0
    2. Milan каже:

      Ma da,vi posteni….NISTA OD TITULE NI OVE GODINE!!!!!

      0
      0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Ko osvaja Mundijal 2026?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...