0

‘NA DANAŠNJI DAN’: Mesi se potukao sa Medelom i dobio crveni karton! (VIDEO)

Objavljeno: 06.07.19 u 23:40

Utakmicu za treće mesto na Kopa Amerika obeležio je crveni karton koji je dobio jedan od najboljih, ali i najmirnijih fudbalera svih vremena.

Argentina je pobedila Čile u borbi za treće mesto sa 2:1. Bio je to ‘Blickrig’ Argentine od 12. do 22. minuta. Prvo je Mesi sjajno uposlio Aguera koji je predriblao golmana Čilea i pogodio za 1:0. Da bi Dibala u 22. minutu rešio pitanje pobednika. Čile je poraz ublažio golom Vidala u 59. minutu iz penala.

Ipak, meč je obeležio nesvakidašnji događaj. Naime, u 37. minutu ‘prljavi igrač’ Medel je zagradio Lionela Mesija (verovatno ga ćušnuo laktom), vedeta Argentine nije uspela da se suzdrži i došlo je do koškanja pa i udaraca ramenima. Sudija De Vivar iz Paragvaja poslao je oba igrača na tuširanje pre vremena.