0

SUPERLIGA KINE: Gvanžu i Kanavaro ubedljivom pobedom do prve pozicije!

Objavljeno: 05.07.19 u 16:54

U prvom meču 16. kola Superlige Kine Gvanžu je u potpunosti opravdao ulogu favorita.

Gostovao je Evergrande ekipi Tjanjin Tinhaija na otvaranju kola. Izabranici Fabija Kanavara u meč su ušli kao drugoplasirani, te pred sobom nije trebalo da imaju težak meč. Ipak, ne bude sve onako kako se planira, a za to se pobrinuo Jang Žu koji je već u petom minutu doneo prednost fenjerašu. Jedanaest minuta trajala je nada domaćina, a onda je u 16. minutu jan doneo izjednačenje. U drugom poluvremenu Evergrande je bio rešen da pobedi i bar do sutra se popne na prvo mesto.

Ka tome ih je pogurao Paulinjo golom u 68. minutu, da bi Žu Žiri u zaustavnom vremenu postavio konačnih 1:3.