0

LITVANCI U FORMI: ‘Poker’ Zvezdinog rivala u kvalifikacijama za Ligu šampiona

Objavljeno: 29.06.19 u 21:50

Zvezdin prvi rival ove sezone je bio vrlo ubedljiv u meču litvanskog šampionata protiv Atlantasa.

Litvanski šampion, ekipa Suduve, ostvarila je trijumf protiv Atlantasa rezultatom 4:1, iako je posle prvog poluvremena bila u zaostatku.

Goste je doveo u vođstvo Labuskas u 25. minutu, ali je Suduva preokrenula sa dva gola Topčagića i po jednim Gotala i Svrljuga.

U ekipi Suduve svih 90 minuta odigrao je srpski internacionalac Aleksandar Živković.

Na taj način Suduva je ispravila kiks iz prošlog kola kada je izgubila na svom terenu i zadržala je prvo mesto sa dva boda više ispred Žalgirisa.