Domaći fudbal Evrokupovi Fudbal
16:00 24.06.2019.

PROMENA TERMINA: Meč Banantsa i Čukaričkog u novom terminu!

FOTO: STARSPORT

Čukarički će u kvalifikacijama za Ligu Evrope startovati u prvom kolu protiv jermenskog Banantsa, a u međuvremenu došlo je do promene termina revanš meča u Jerevanu.

Podsetimo, prvi meč biće igran na Banovom brdu 11. jula, dok će revanš umesto sedam dana kasnije, biti na programu 16. jula.

Razlog je zauzetost stadiona Banantsa, s obzirom da će on biti domaćin tri meča Evropskog prvenstva do 19 godina, čiji je Jermenija domaćin. Susreti reprezentacija do 19 godina između Italije i Portugalije, Portugalije i Španije, odnosno Republike Irske i Francuske biće igrani na stadionu Banantsa, 14, 17. i 18. jula.

Ukoliko izbori plasman u drugu rundu kvalifikacija za Ligu Evrope, Čukarički će igrati protiv boljeg iz duela Molde (Norveška) – KR Rejkjavik (Island). Ti mečevi biće na programu 25. jula i 1. avgusta.

FOTO: Starsport 

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...