0

BOŽINOV POSTAO VELIKI HEROJ: Bio mu je dovoljan jedan minut da odvede Levski u Evropu! (VIDEO)

Objavljeno: 28.05.19 u 23:42

Bivši napadač Juventusa, Mančester sitija i Partizana, a sada Levskog, pojavio se na velikoj sceni onda kada je njegovom  klubu to bilo najpotrebnije.

Levski se danas borio za mesto u Ligi Evrope u baražu bugarskog prvenstva protiv Etara i slavio je sa 1:0 golom Valerija Božinova.

Bugarski napadač dugo nije bio strelac na nekom zvaničnom meču, a onda se ‘pojavio’ u najvažnijem meču, i to postigavši gol samo minut nakon što je ušao u igru.

Pobegao je čuvarima i glavom zatresao mrežu Etara, čime je Levski obezbedio učešće u kvalifikacijama za Ligu Evrope.

U prvoj rundi će Bugari biti povlašćeni, a već od drugog kola bi mogli da budu potencijalni protivnik Partizanu, bivšem klubu Božinova.

Zapratite najjaču sportsku instagram stranicu HotSport. Hvala na poverenju.