0

SERIJA A: Pola Milana slavilo pobedu Napolija, pola baš i ne (VIDEO)

Objavljeno: 19.05.19 u 23:19

Napoli je porazio Inter večeras u 37. kolu Serije A.

Napolitanci su bili prilično ubedljivi mada je veći motiv morao da ima gostujući tim.

Već u 16. minutu domaćin je poveo, kada je Ruiz uposlio Pjotra Zjelinskog koji je matirao Handanovića. Mreže su mirovale do kraja prvog poluvremena, ali i početkom drugog. Dris Mertens je na oko pola sata do kraja utakmice duplirao prednost svog tima, da bi deset minuta kasnije Ruiz nakon asistencije upisao i pogodak.

Španac Fabijan Ruiz se ubrzo i drugi put upisao među strelce, Napoli je tada imao ubedljivih 4:0 koje je ublažio Mauro Ikardi sa penala.

Nakon današnje pobede nad Frozinoneom, Milan sada ima samo bod manje od Intera koji se nalazi na četvrtoj i poslednjoj poziciji koja iz Serije A vodi u Ligu šampiona. Inter će sledećeg vikenda u poslednjem kolu dočekati Empoli koji se bori za opstanak, dok će Milan igrati protiv SPAL-a.