0

EKSTAZA NA ENFILDU: Vajnaldum dva puta za dva minuta!!! (VIDEO)

Objavljeno: 07.05.19 u 22:19

Holandski vezista je sa dva gola povisio vođstvo Liverpula, ukupnim rezultatom sada je 3:3.

Jirgen Klop je na poluvremenu poslao na teren Žoržinja Vajnalduma, što se ispostavilo kao odlična odluka!

Kod drugog gola Liverpula sve je krenulo od Aleksandra Arnolda koji je oteo loptu igračima Barselone, a nakon par driblinga i centrirao. Lopta nije išla tamo gde je on želeo pošto je putanju skrenuo igrač u bloku, ali je na nju pravovremeno natrčao Vajnaldum i oštrim udarcem matirao Ter Štegena.

(Izvor: YouTube/Fixxer 101)

Tri minuta kasnije isti igrač postigao je svoj drugi, Liverpulov treći pogodak. Divok Origi je dobio loptu u prazan prostor, okrenuo se i centrirao preko svih saigrača. Prvi je do lopte stigao Džerdan Šaćiri, razmenio pas sa Milnerom nakon čega je centrirao, a najviši u skoku bio je Žoržinjo Vajnaldum: