0

SUPERLIGA KINE: Peking našeg Stanojevića ponovo ispustio bodove…

Objavljeno: 05.05.19 u 12:15

U prvom meču nedeljnog programa 8. kola Superlige Kine Peking Rene je poražen od Henana 2:1 na svom terenu.

U prošlom kolu je tim našeg Aleksandra Stanojevića vodio do pred sam kraj meča protiv Hebeija, a onda je ispustio dva boda. Nešto slično dogodilo se jutros protiv Henana, kada je Peking Rene vodio sa 1:0.

Tim našeg Aleksandra Stanojevića poveo je golom Diopa u 19. minutu iz penala. Žianje je do izjednačenja stiglo u 25. minutu preko Basasoga kome je asistirao nekadašnji napadač Hajduka iz Splita Ohandža. Pobedu Henanu doneo je Feng Žuji golom 49. minutu. Rene je utakmicu završio sa deset igrača, jer je isključen Liu.

Henan se ovom pobedom popeo na sredinu tabele, dok je ekipa našeg Aleksandra Stanojevića poslednja u ligi sa pet osvojenih bodova.