0

Serbia's forward Aleksandar Mitrovic vies with Portugal's defender Ruben Dias during the UEFA EURO 2020 group B qualifying football match Portugal vs Serbia, at the Luz Stadium in Lisbon, Portugal, on March 25, 2019. (photo by: Starsportphoto.com©)

PREMIJER LIGA: Mitrović strelac za Fulam, ‘Lisice’ mukom do remija (VIDEO)

Objavljeno: 20.04.19 u 18:48

Utakmicama 35. kola nastavljane je Premijer liga. Aleksandar Mitrović bio je strelac za Fulam, a jedina ‘nula’ viđena je u Vulverhemtonu.

Barnmaut – Fulam 0:1.

Fulam možda jeste putnik u niži rang, ali putuje sa stilom. Ekipa Aleksandra Mitrovića slavila je na gostovanju. Džek Simspon je srušio protivničkog fudbalera, a sudija David Kut pokazuje na belu tačku. Siguran izvođač bio je naš reprezentativac Mitrović.

Hadersfild – Votford 1:2

Fenjeraš Hadersfild nije imao snage da se odupre Votfordu koji je nakon ove pobede na sedmom mestu na tabeli. Već u petom minutu Delofeu je doneo prednost gostima. Sa minimalcem se otišlo na odmor, a u 80 minutu je isti igrač povisio na 2:0. U trećem minutu zaustavnog vremena Ahern Grant je postavio konačnih 1:2.

Vest Hem – Lester 2:2

Gosti su ovim remijem sedmu poziciju prepustili Votfordu, dok su ‘Čekići’ ostali zakucani na jedanaestoj poziciji. Vest Hem je u 37. minutu došao do prednosti golom Antonija. Uz minimalac domaćina otišlo se na odmor. Vardi je u 67. minutu poravnao rezultat, a Perez vratio domaće u vođstvo u 82. minutu. Golom Barsna u 92. minutu ‘Lisice’ dolaze do boda i konačnih 2:2.

Vulverhemton – Brajton 0:0

Iako su igrači domaćeg tima imali posed lopte 70 posto, 22 šuta ka golu i pet u okvir (naspram nijednog gostiju) nisu uspeli da zatresu mrežu gostiju. Brajton ostaje na tri boda ‘iznad crte’, dok su ‘Vulvsi’ ušuškani na sredinu tabele.