U pripremi

PRIMERA: Valensija slavila protiv Levantea, Mina čuva nadu za izlaz u Evropu!

Objavljeno: 14.04.19 u 23:25

Fudbaleri Valensije zatvorili su 32. kolo Primere pobedom nad Levanteom.
Fudbaleri Valensije pobedili su ekipu Levantea u poslednjem meču 32. kola Primere. Valensija je slavila sa 3:1, ali je ipak postigla sva četiri pogotka u ovom meču

‘Slepi miševi’ su poleteli od starta meča. Santi Mina je zatresao mrežu Levantea već u 2. minutu meča. Njegov udarac glavom završio je u mreži gostiju. Raul Neto je u 14. skinuo sigurnu šansu Marti Rodžera.

U 56. minutu Valensija je postigla još jedan gol. Ovog puta zatresli su svoju mrežu igrači domaćeg tima. Karlos Soler je pokušao da izbije loptu nakon korenera ali nije dobro reagovao i lopta je završila u mreži Neta. Nije dugo trebalo domaćima da ponovo dođu do prednosti. Već u sledećem napadu Gonsalo Guedes je primio loptu i šutirao uz stativu. Santi Mina je u 63. minutu postavio konačan rezultat 3:1