0

PREMIJER LIGA: Totenhem ubedljiv, Junajted prati (VIDEO)

Objavljeno: 13.04.19 u 20:30

Fudbaleri Totenhema savladali su poslednjeplasiranu ekipu Premijeršipa, Hadersfild, sa 4:0 u meču 33. kola Premijer lige.

Hadersfild je davno ostao bez šanse da se domogne opstanka, dok Totenhem igra za plasman u Ligu šampiona, pa je, uz razliku u kvalitetu, ubedljiva pobeda „pevaca“ bila očekivana.

Do vođstva je Totenhem stigao golom Vajname u 24. minutu, a tri minuta kasnije Moura je postigao prvi od svoja tri pogotka.

Tresao je mrežu Hadersfilda još dva puta, u 87. minutu pa u trećem minutu nadoknade za 4:0 i naznaku da bi mogao da predstavlja legitimnu zamenu za povređenog Harija Kejna.

Fudbaleri Mančester Junajteda ostali su u trci pošto su golovima Pola Pogbe sa penala savladali Vest Hem sa 2:1.

U mečevima odigranim ranije, Fulam je savladao Everton sa 2:0, Bornmut je razbio Brajton sa 5:0 na gostovanju, dok je Sautempton protiv Vulverhemptona odigrao 3:1, a Kardif izgubio od Barnlija 1:0.