0

FUTSAL: Srbija nadigrala moćni brazil, Aksentijević briljirao na golu (VIDEO)

Objavljeno: 10.04.19 u 20:03

Srbija je napravila podvig i u prepunoj dvorani Čair savladala renomirani Brazil sa 3:0.

Uz strelca dva pogodtka Marka Pršića istakao se i čuvar mreže Milorad Aksentijević koji je imao 23 odlične intervencije na meču.

Simbolična cena karata od 100 dinara i atraktivan protivnik namamili su mnoge u nišku dvoranu, a tamo su imali šta da vide. Nošeni odličnom podrškom sa tribina futsaleri Srbije pružili su odličnu predstavu u prvoj prijateljskoj utakmici protiv jedne od najboljih reprezentacija na svetu. Marko Pršić postigao je prvi gol, on je četiri minuta pre kraja poluvremena nakon odbitka zatresao mrežu golmana gostiju.

U drugom poluvremenu Pršić je uspeo još jednom da se upiše u strelce, a pored njega je i Dragan Tomić zatresao mrežu Brazilaca.

Naredni meč ova dva rivala igraće u Štark Areni u Beogradu 12. aprila od 19 časova.