0

FOTO screenshot

PRIMERA: Rajo Valjekano iznenadio ‘slepe miševe’, Valensija promašila penal

Objavljeno: 06.04.19 u 20:25

U pretposlednjem meču današnjeg programa 30. kola Primere Rajo Valjekano je iznenadio Valensiju i uspeo da osvoji tri boda.

Pobedom od 2:0 Rajo Valjekano ostao je konkurenciji timova koji se nadaju opstanku u Primeri, a gosti će dodatno žaliti promašeni penal u prvom poluvremenu.

Nakon oštrog starta u 27. minutu Alehandro Galvez uleteo je u noge Rodrigu, a on završava na travi unutar šesnaesterca. Dani Pareho je pokušao da donese prednost gostima, ali nije bio uspešan pročitao ga je golman Alberto Garsija koji mu hvata ‘živu loptu’. Kaznili su domaći fudbaleri promašaj ‘slepih miševa’ u 32. minutu. Adri Emarba je poslao loptu Raulu De Tomasu, a on je izašao jedan na jedan sa golmanom gostiju i mirno plasirao loptu u mrežu. Gosti su u nastavku imali nekoliko polušansi ali nisu uspeli da ozbiljno ugroze gol domaćina, u zaustavnom vremenu Mario Suarez uspeo je da uveća prednost domaćih. Adri EMbarba je izveo korner, a Suarez se najbolje snašao u petercu gostiju.