0
U pripremi

SUPERLIGA KINE: Festival crvenih kartona u pobedama Čongkinga i Đangsua

Objavljeno: 31.03.19 u 15:34

Takmičenje u Superligi Kine nastavljeno je poslednjim utakmicama 3. kola, a preostala dva susreta obeležili su crveni kartoni.

Čongking je savladao Šenžen rezultatom 1:0, a jedini pogodak postigao je Adrijan Miržejevski u 20. minutu meča, ali to nije bilo jedino uzbuđenje.

Naime, prvo je Fernandinjo u 65. minutu dobio direktan crveni karton i morao u svlačionicu, ali gosti nisu uspeli da iskoriste brojčanu prednost i izjednače. Umesto toga, poslednjih deset minuta odigrali su takođe sa deset fudbalera, pošto je isključen Ge Žen.

U drugom meču koji je počeo u 13.35 Đangsu je sa 2:1 bio bolji od Vuhana. Vang Song u 25. i Vu Ksi u 70. minutu pogodili su mrežu rivala, jedini gol za Vuhan postigao je Rafael Silva u 76. minutu, a tri minuta kasnije zaradio je isključenje.