VATERPOLO PRAZNIK: Prepun bazen na Banjici, Partizan izborio opstanak

Objavljeno: 29.03.19 u 21:50

Crno-beli su slavili u revanš meču baraža za opstanak u regionalnoj ligi A1.

Rezultatom 13:9 Partizan je savladao Solaris.

Prva utakmica u Šibeniku završena je ishodom 9:9, pa je ostalo da se srpski i hrvatski tim za opstanak bore u bazenu na Banjici. Pred punim tribinama je Partizan odlično započeo utakmicu i posle prve četvrtine vodio sa ubedljivih 3:0. Do poluvremena su crno-beli još triput zatresli mrežu gostiju te je već na poluvremenu mnogo toga bilo rešeno, kada je rezultat bio 6:1.

Prava golgeterska rapsodija u nastavku, u trećoj četvrtini je viđeno čak 11 pogodaka, a šest više bilo je delo vaterpolista domaćeg tima. U poslednjem periodu je nešto bolji bio hrvatski sastav što nije uticalo na ishod.

Radonjić je sa četiri pogotka bio najbolji u Partizanu, po dva su postigli Kasum i Andrejević, a po jedan Mitrović, Nešić, Tomić, Smiljević i Radanović.