AdmiralBet ABA Liga

DALEKOMETNA PALJBA: Centar Krke uz zvuk sirene pogodio sa petnaest metara udaljenosti (VIDEO)

Objavljeno: 17.03.19 u 21:46

Košarkaši Krke dočekuju Petrol Olimpiju u slovenačkom derbiju ABA lige.

Košarkaši Krke u neizvesnoj utakmici poslednjeg kola regularnog dela ABA lige dočekuju zemljake iz Ljubljane, a meč obiluje nezvesnom i uzbudljivom košarkom. Navikli smo da uzbudljive koševe uz zvuk sirene postižu šuteri, ovog puta reč je o visokom košarkašu.

Nakon prve četvrtine Krka je vodila sa 17:13 a poslednji koš u četvrtini delo je sjajnog centra domaćeg tima Dalibora Đape. On je pri rezultatu 14:13 odlučio da ‘reši’ poslednji napad u deonici i rešio ga je na sjajan način. Đapa je dobio loptu u poslednjim sekundama i šutirao sa oko petnaest metara od koša protivnika.