0

PRIMERA: Zidan se vratio, Real proradio

Objavljeno: 16.03.19 u 18:35

U 28. kolu Primere Real Madrid je sa povratnikom Zinedinom Zidanom na klupi pobedio Seltu 2:0 (0:0) i najavio izlazak iz krize.

Zinedin Zidan se vratio, Real je proradio! ‘Kraljevski klub’ pobedio je Seltu bez mnogo muke 2:0. Nije Real blistao na terenu, ali je bio mnogo bolji nego što smo ga gledali pre svega protiv Ajaksa.

Prvu šansu Real je imao u 31. minutu, ali je Bejl pogodio prečku. Selta je Zidanu mogla da donese neprijatnost u 34. minutu, Bufal je zaobišao Navasa, ali je odbrana sa linije spasila gol još aktuelnog šampiona Evrope.

Real je do prvog gola stigao u 56. minutu, strelac je bio Modrić, ali je taj gol poništen posle asistencije VAR sobe. U 62. minutu za tim iz Galicije spasa nije bilo, Asensio je uposlio Benzemu, ovaj je loptu ubacio u peterac, a povratnik u tim Isko je pogodio za 1:0. Tačku na pobedu stavio je Bejl, bio je to sjajan prodor Marsela, koji je ostavio loptu Velšaninu, a ovaj je pogodio za 2:0.