0

SUPERLIGA KINE: Uspavanka Vuhan Žala i Pekinga, Šenžen sa dva gola u zaustavnom vremenu do pobede

Objavljeno: 10.03.19 u 13:50

Dva meča Superlige Kine odigrana su u jutarnjem terminu. Drugi meč dana doneo nam je veliko uzbuđenje i preokret Šenžena

Prvi meč dana odigrali su Vuhan Žal i Peking Renhe. Prvo poluvreme donelo je uspavanku. Dok je u drugom viđena agresivna igra na obe strane, a uz malo sreće domaći su došli do vođstva u 62. minutu, a ispostaviće se na kraju i pobede. Auto gol je postigao luo Žin

Šenžen je napadao tokom celog meča i upornost se na kraju isplatila.

Tianjin Tianhai je poveo u uvodnim minutima meča. Renatinjo je bio strelac na asistenciju Pei Šuaija. Posle postignutog gola gosti su se zatovirili i prepustili inicijativu Šenženu. Domaći sastav u prvom poluvremenu nije uspeo da poravna rezultat, a činilo se da će Tianjin odneti važnu pobedu kući. Ipak, u zaustavnom vremenu je Presiado postigao gol sa bele tačke, igrao se 91. minut, a u četvrtom minutu nastavka isti igrač asistirao je Žang Juanu za preokret i 2:1.