0

SLS: ‘Nula’ u Vranju, Spartak u nadoknadi do trijumfa protiv Radnika

Objavljeno: 10.03.19 u 17:20

Odigrana su još dva meča 25. kola Superlige Srbije, a mnogo zanimljivije je bilo u Subotici, nego u Vranju.

Spartak je u Subotici dočekao Radnik koji je u plej-of zoni i koji je od 26. minuta dodatno zagorčao meč ‘golubovima’ golom Zlatanovića.

Međutim, do poluvremena je izjednačenje doneo Obradović, tačnije, minut pre odlaska na odmor, a samo dva minuta nakon povratka na teren u drugom delu isti igrač je doneo preokret Spartaku.

Dugo se čekao odgovor Radnika i dočekan je u 81. minutu kada je Stamenković poravnao na 2:2, ali ni tu nije bio kraj.

Spartak je uspeo da dođe do sva tri boda u trećem minutu nadoknade, kada je Otašević pogodio mrežu Surduličana za veliku radost domaće publike u Subotici.

U drugom meču od 15 časova nije bilo toliko uzbuđenja, šta više, mreže su ostale mirne posle ne preterano zanimljivih 90 minuta u duelu između Dinama i Čukaričkog.

Vranjanci se nisu nagledali fudbala ovog popodneva, a više će za bodovima možda moći da žale gosti sa Banovog brda koji su trijumfom mogli makar na kratko da se izjednače po broju bodova sa Partizanom na trećem mestu.