FOTO screenshot

PRIMERA: Barselona lako preokrenula protiv Raja

Objavljeno: 09.03.19 u 20:55

Nakon preokreta igrači Barselone uspeli su da dođu do pobede na svom stadionu.

Oni su rezultatom 3:1 savladali Rajo Valjekano, koji je time upisao i šesti uzastopni poraz .

Gosti su uspeli da povedu na ovoj utakmici, i to nakon kontre. Igrao se 24. minut kada je kroz tri pasa Raul de Tomas pretrčao preko pola igrališta, okružen od  nekolicine igrača Barselone on je uspeo da se namesti i pogodi ‘malu mrežu’. Ipak, do izjednačenja Katalonci dolaze nakon nešto više od deset minuta, Mesi je centrirao, a Pike zatresao mrežu.

Nakon prekrašaja nad Semedom u šesnaestercu, glavni arbitar je pokazao na belu tačku. Preokret Barseloni donosi Lionel Mesi. Do kraja meč među strelce se nakon dobre asistencije Ivana Rakitića upisao i Luis Suarez, čime je stavljena tačka na ovu utakmicu.

Nakon šest vezanih poraza, ekipi Rajo Valjekana smeši se Segunda, dok je Barselona uspela da sačuva prednost od sedam bodova u odnsou na Atletiko.