1

ZBOG OVOGA VREDI GLEDATI SRPSKI FUDBAL: Evrogol u Prvoj ligi Srbije kog se ni velika imena ne bi postidela (VIDEO)

Objavljeno: 04.03.19 u 19:46

TSC iz Bačke Topole krupnim koracima grabi ka plasmanu u Superligu, a pobedu nad Teleoptikom u meču 24. kola Prve lige Srbije „začinili“ su prelepim pogotkom koji će, bez dileme, biti jedan od kandidata za gol godine u Srbiji.

Iako je prvo poluvreme okončano bez golova, u drugom je TSC zaigrao sjajno, preko Nenada Lukića i Vladimira Brankovića su došli do dva gola prednosti, a potom je u 60. minutu Vladimir Silađi naterao malobrojnu publiku da ustane i aplauzom pozdravi pravu majstoriju.

Upućen je centaršut sa desnog boka, a Silađi je loptu zahvatio „makazicama“ i poslao neodbranjiv udarac u mrežu Teleoptika za 3:0.

Do kraja meča viđen je još jedan pogodak, i to preko Norberta Pintera.