0

PREMIJER LIGA: Za sad ne pomaže Rodžers, Lester nastavlja da posrće (VIDEO)

Objavljeno: 03.03.19 u 15:24

U prvom meču 29. kola Premijer lige fudbaleri Lestera porazom od Votforda nastavili su sa lošim partijama – 2:1.

Nekadašnji šampion Engleske je odigrao još jednu izuzetno slabu utakmicu, sem pogotka Džejmija Vardija u 75. minutu praktično nisu ugrozili gol rivala.

Sa druge strane, Votford je preko U prvom meču 29. kola Premijer lige fudbaleri Lestera porazom od Votforda nastavili su sa lošim partijama – 2:1. u 5. minutu došao do vođstva nakon centaršuta Deulofeua, ali ni domaći nisu briljirali potom, pa je viđena utakmica bez šansi, sa puno duela i prekida, a do pobede su „stršljenovi“ stigli u samoj završnici meča, tačnije u 92. minutu kada je Grej naterao goste na očaj pogotkom za sedmi poraz na poslednjih devet mečeva Lestera.