0

SERIJA A: Alveš tragičar Parme, Kolarovu dva žuta za 60 sekundi (VIDEO)

Objavljeno: 02.03.19 u 22:49

Uzbudljive utakmice viđene su u današnjim mečevima 26. kola Serije A. Crveneli su igrači u Milanu ali i Rimu, naš reprezentativac napustio je ranije teren. Goleada je viđena u Empoliju.

Taman kada je izgledalo da će se strasti između Kolarova i navijača Rome smiriti, naš reprezentativac se potrudio da im da novi povod za ‘rat’. Naime, on je u utakmic protiv Lacija uspeo da za manje od minuta zaradi dva žuta kartona. Utakmica je već uveliko bila rešena, ali nema sumnje da će mu navijači zameriti što je klub ostavio na cedilu.

Lacio – Roma 3:0

U jednom od najzanimljivijih derbija na svetu sastali su se Lacio i Roma. „Derbi dela kapitale“ opravdao je očekivanja, a domaći su ubedljivo slavili. Pobedom su se Lacijali dodatno približili Romi koja je na tabeli jedno mesto ispred njih sa tri boda viška i utakmicom manje. Naš reprezentativac Aleksandar Kolarov je u roku od 60 sekundi dobio 2 žuta kartona i morao je ranije da napusti teren. Mrežu Vučice načeo je Felipe Kaseido u 16. minutu, Ćiro Imobile je u 73. minutu duplirao prednost Lacija, a konačnih 3:0 postavio je Danilo Kataldi u 89. minutu.

Milan – Sasuolo 1:0.

Milan je mnogo teže nego što je možda očekivano došao do pobede nad Sasuolom koji je meč završio sa igračem manje. Nakon kornera u 35. minutu odbrana je nespretno reagovala i igrač Sasuola poslao je loptu u svoju mrežu.

Empoli – Parma 3:3

Empoli je želeo pobedu, a Parma da prekine negativnu seriju od jednog poena osvojenog u pet mečeva. Žervinjo je načeo mrežu Empolija u 13. minutu, a radost gostiju trajala je pet minuta. Kristijan Del Orko izjednačio je u 18. minutu. Luka Rigoni ponovo je u zaustavnom vremenu prvog poluvremena doneo vođstvo gostima. sa penala je u 59. minutu poravnao Frančesko Kaputo. Bruno Alveš je još jednom doneo prednost ‘Mlekarima’, igrao se 82. minut, a konačan rezultat takođe je njegovo delo, postigao je autogol u 92. minutu.