0

SUPERLIGA SRBIJE: Bez šansi, bez golova, bez pobednika u Novoj Varoši

Objavljeno: 23.02.19 u 14:52

U ne preterano interesantnoj utakmici kojom su Zemun i Mačva otvorili subotnji program 23. kola Superlige Srbije nije viđen nijedan pogodak, pa su timovi podelili bodove najnepopularnijim rezultatom, 0:0.

Sem po jednog kornera sa obe strane u uvodnim minutima uzbuđenja nije bilo sve do 15. minuta, kada je Nešović čak tri puta pokušao da ugrozi mrežu Mačve, ali nije uspeo da postigne gol. U naletu je bio Zemun u tim trenucima, probao je Sinđić, ali ni on nije pogodio gol Mačve.

Do kraja poluvremena šanse su imali još Mrkaić sa Zemun, odnosno Tošić za Mačvu, ali promene rezultata nije bilo.

Nastavili su Zemunci da prete i u drugom poluvremenu, pokušaj Savića je završio pored stative, zatim u 65. minutu ni Nešović nije uspeo da loptu uputi ka golu iz izgledne situacije, a do kraja susreta oba tima imala su još po jedan pokušaj, i to Mačva preko Jeremića u 67, odnosno Zemun preko Mijailovića 16 minuta pre kraja utakmice, no mreže su ostale mirne.

Ovim remijem Zemun je došao do 17. boda, dok Mačva ima šest više.