0

Fudbal Super League Season 2018-2019 Rad v Zemun Beograd, 17.02.2019. foto: Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

SLS: Goleada i remi u beogradskom derbiju, ‘minimalac’ Dinama protiv ‘golubova’ (FOTO)

Objavljeno: 17.02.19 u 16:15

Fudbaleri Rada i Zemuna su remizirali rezultatom 2:2, dok je Dinamo u Vranju bio bolji od subotičkog Spartaka sa 1:0.

Rad i Zemun gotovo redovno igraju utakmice koje obiluju golovima i preokretima, a tako je bilo i danas. Prvi su u vođstvo došli gosti iz Gornje Varoši u petom minutu kada je Nešović postigao pogodak.

Izjednačenje je stiglo nakon pola sata igre, i to sa ‘bele tačke’, jer je Vladimir Volkov bio precizan izvođač najstrože kazne.

Fudbal Super League Season 2018-2019
Rad v Zemun
Beograd, 17.02.2019.

‘Građevinari’ su preokrenuli rezultat u 55. minutu golom Šipčića, ali je nakon osam minuta Mrkač ponovo izjednačio i postavio konačnih 2:2.

U Vranju nije bilo toliko uzbuđenja, jer je jedini gol na meču postignut iz penala u 38. minutu. Tada je Dimitrov postigao gol za pobedu Dinama, koji je i dalje poslednjeplasirani tim na tabeli Superlige.