0

PREMIJER LIGA: Sjajno veče Vudsa za novi trijumf Barnlija (VIDEO)

Objavljeno: 09.02.19 u 21:02

Ekipa Barnlija zabeležila je ‘brejk’ u Brajtonu.

Oni su slavili rezultatom 3:1, a velike zasluge za tako nešto imao je Novozelanđanin.

Kris Vud pogotkom u 26. minutu igre doneo je prednost gostima. Nakon toga igrači domaćeg tima su morali da igraju ofanzivnije i imali su nekoliko dobrih prilika, ali je mreža golmana Rajana ostala netaknuta. Svojim drugim pogotkom na današnjem meču Vud je ipak srušio njihove nade da mogu nešto više da učine večeras.

Nakon toga, gosti dolaze i do trećeg gola, a strelac sa bele tačke bio je Ešli Barns u 74. minutu igre. Ipak, da ne bude sve tako crno pobrinuo se Šejn Delfi koji je zatresao mrežu u 76. minutu ovog meča. Nakon ovog kola ekipa Brajton je na 14. poziciji, dok je Barnli 15. sa identičnim brojem bodova i kako sada stvari stoje oba tima imaju dobre šanse da ostanu u eliti.