0

‘KAO BOSI PO TRNJU’: Ubedljiv poraz Orlića od Japana

Objavljeno: 06.02.19 u 22:22

Mlađa omladinska reprezentacija Srbije je ubedljivo poražena na drugom meču turnira na Kanarskim ostrvima.

Bolji od Orlića bili su Japanci koji su pobedili rezultatom 6:0.

Japan je do prednosti došao nakon autogola Gočobije, od samom starta je azijska selekcija imala inicijativu i visok presing se isplatio već u 7. minutu utakmice. Do kraja poluvremena je Japan postigao još dva gola, prvo Macumura sa bele tačke, a zatim Fuđi u 35. minutu.

Novi jedanaesterac je Japancima sviran u 70. minutu kada je strelac ponovo bio Macumura, da bi osam minuta kasnije Oda povisio razliku. Konačnih 6:0 postavio je Sakuragava.

JAPAN – SRBIJA 6:0 (3:0)

Japan: Itahaši, Niši, Jamasaki, Nakamura, Macumoto, Fuđi, Someno, Macuhaši, Ivamoto, Macumura.

Srbija: S.Ilić, Bošković (od 46. Stajić), Gočobija, Mitrović (od 46. Momčilović), Stojanović (od 46. Jočić), Dedijer (od 38. Stanojlović), Zogović (od 55.Velikić), Adžibaba, Nedeljković (od 22. Jovanović), Bjelović (od 38. Đermanović), Stoiljković (od 22. Belić).