0

IZRAELSKA ‘ŽOGA BONITO’: Fudbaler Netanje do ludila doveo protivnike (VIDEO)

Objavljeno: 03.02.19 u 17:23

Možda i najatraktivniji potez u fudbalu jeste kada je „zavučete“ kroz noge protivniku.
Fudbaleri Makabija iz Netanje odigrali su meč protiv Hapoel Bir Ševe, a najbolji potez na meču bio je delo fudbalera domaćeg tima, koji je uspeo da naniže ne jednog, nego četvoricu fudbalera Hapoela.

Utakmica je završena bez pobednika.  1:1 (1:1). Makabi je poveo u 15. minutu golom Fatoš Bečiraj, a konačan rezultat postavio je Ben Sahar sa penala u 18. minutu.

O rezultatu meča najmanje se govori, potez dana je definitivno delo Crnogorca Bećiraja, koji je pokazao da je ‘Žoga Bonito’ i dalje živa i nalazi se u Izraelu.