0

SERIJA A: Šest golova, Juve ostao bez pobede u 93. minutu! (VIDEO)

Objavljeno: 02.02.19 u 22:31

Juventus će skoro sigurno osvojiti šampionsku titulu, ali se i „staroj dami“ iz Torina dogodi poneki slab dan, ili previše inspirisan rival, pa se dogodi ono što smo videli večeras u Torinu, Juventus – Parma 3:3.

Odličnu partiju pružio je Kristijano Ronaldo, prvo u 36. minutu pogodivši za 1:0, što je bio konačan rezultat prvog poluvremena.

Kada je Rugani povećao na 2:0 28 minuta pre kraja meča, činilo se da Parmi nema spasa, ali je Barila samo dva minuta kasnije smanjio na gol zaostatka.

Drugi „blesak“ Ronalda videli smo u 66. minutu nakon centaršuta Mandžukića, no ni tih 3:1 nisu bili dovoljni, pošto je Parma imala raspoloženog Žervinja.

Prvo je u 74. minutu smanjio na 3:2, i to petom na pas Jurija Kucke, da bi u trećem minutu sudijske nadoknade Inglese uspeo da dođe do lopte ispred Mandžukića, pronađe Žervinja, a njegov na prvi pogled trapav udarac bio je ipak dovoljno dobar da po treći put zatrese mrežu domaćeg sastava.

Jedno od najvećih iznenađenja sezone neće uticati na trku za titulu, ali je bez dileme lepo videti da i timovi iz sredine tabele već viđenom šampionu pružaju više nego dostojan otpor.