0
U pripremi

PRIMERA: Selti pobeda nad neinspirisanom Seviljom

Objavljeno: 02.02.19 u 23:06

U ne baš preterano interesantnoj utakmici 22. kola Primere Selta je sa 1:0 savladala Sevilju pogotkom u 73. minutu meča.

Sevilja ne briljira u poslednje vreme, ali su svi verovali da Selta, koja je vezala pet poraza, ne bi trebalo da predstavlja veći problem po Andalužane.

Umesto toga, na terenu je viđena jedna krajnje troma Sevilja, bez ideje, bez umeća i što je najgore, čini se bez želje da ugrozi gol rivala.

Sa druge, Selta je na momente prikazivala solidan fudbal i zadavala muke rivalu, a prilikom kornera u spomenutom 73. minutu i očajne reakcije defanzivne linije gostiju, koji nisu uspeli da izbace loptu, ona je stigla do Jokušiua, koji je samo ubacio u mrežu za 1:0.

Iako je bilo za očekivati da će Sevilja krenuti odlučno u napad, sem poneke poluprilike prave šanse da dođu do boda nije bilo, pa je utakmica okončana pobedom Selte kojom je došla do 14. mesta na tabeli, sa Sevilja uprkos šestom porazu u ligi još uvek zauzima četvrto mesto.