0

ŠTA MU JE BILO NA PAMETI: Hrvatski golman napravio neverovatnu glupost u 95. minutu i ‘prodao’ pobedu svog tima! (VIDEO)

Objavljeno: 29.01.19 u 15:10

Nikome nije jasno zbog čega je to uradio u momentu kada je utakmica bila gotovo završena.

Vedran Janjetović je golman Vestern Sidnej Vonderersa, a posle neshvatljive gluposti protiv Brizbejna postao je predmet podsmeha na društvenim mrežama.

Hrvatski čuvar mreže je pri rezultatu 2:1 u korist svog tima, u 95. minutu, loptu koja je išla u gol-aut i posle čijeg ispucavanja bi verovatno sudija odsvirao kraj, dodirnuo i spetljao se, te je ona otišla u korner.

Pogađate? Posle tog udarca iz ugla Brizbejn je izjednačio! Glupost golmana za medalju…