0

Skrinšot

SERIJA A: Empoli dominirao i izgubio, jer je Darko Lazović zablistao kao nekada! (VIDEO)

Objavljeno: 28.01.19 u 22:47

U poslednjoj utakmici 21. kola Serije A sastali su se Empoli i Đenova. Derbi začelja tabele ubedljivo je pripao gostima koji su ubedljivo slavili sa 3:1.

U poprilično izjednačenoj utakmici Grifini su  ubedljivo slavili protiv Empolija na strani sa 3:1 na krilima raspoloženog Darka Lazovića, koji je podsetio na svoje najbolje Partije.

Gosti su poveli u 18. minutu preko Kristijana Kuame. Prvo poluvreme završeno je minimalnom prednošću gostiju. Plavci su došli do izjednačenja u 63. minutu golom Đovanija Di Lorenca, a samo sedam minuta kasnije novu prednost gostima doneo je Darko Lazović. Konačnih 3:1, postavio je Antonio Sanabrija u 73. minutu.

Iako su timovi bili poprilično izjednačeni tokom utakmice i po svim statističkim parametrima, prekopotrebnu pobedu na „Karlu Kastelani“ odneli su gosti.