0

PREMIJER LIGA: Totenhem za 26 minuta ‘rešio’ Kardif, brza tri gola za sigurna tri boda (VIDEO)

Objavljeno: 01.01.19 u 20:31

Fudbaleri Totenhema slavili su sa 3:0 protiv Kardifa u poslednjem meču prvog dana 2019. godine

Kada je Hari Kejn u drugom minutu nehotice, nakon loše reakcije odbrane gostiju i katastrofalnog ispucavanja, zatresao mrežu Velšana, bilo je jasno da nas očekuje simultanka, i nisu nas „pevci“ razočarali. Kejn je inače ovim golom postao fudbaler koji je postigao pogodak protiv svakog tima protiv kog je nastupio u Premijer ligi.

Ubrzo je Eriksen pogodio za 2:0 lepim udarcem sa distance, da bi konačnih 3:0 u 26. minutu postavio Son.

Do kraja meča tim Maurisija Poketina je „otaljao posao“, bez ikakvih trzavica, ali i želje da povećaju prednost, su kontrolisali dešavanja na terenu, pa su došli do trijumfa kojim su na tabeli preskočili drugoplasirani Mančester Siti, koji prekosutra od 21 čas igra protiv Liverpula.