0

PREMIJER LIGA: Magija ‘Boksing deja’, sjajan meč za početak opšteg ludila!

Objavljeno: 26.12.18 u 15:27

Mitrović nije imao sreće, Fulam ispustio pobedu, Fulam – Vulverhempton 1:1!

Aleksandar Mitrović je u dve situacije mogao da zatrese mrežu današnjeg rivala, ali je krajem prvog poluvremena poslao šut pravo ka golmanu Vulvsa, da bi u samoj završnici utakmice, minut pre kraja uspeo da se izbori za poziciju i dođe do lopte koju je ispucao njegov čuvar mreže, Riko, a potom uspeo da proturi loptu pored Rui Patrisija

Išla je ona ka mreži, ali nedovoljno brzo, pa su defanzivci uspeli da izbace loptu trenutak pre nego što je prešla gol liniju za 2:1.

Pre toga, Fulam je u 74. minutu pvoeo pogotkom Sesenjona nakon gužve i dobre reakcije, ali su u 86. minutu posle veoma loše reakcije odbrane dopustili Saisu da prvi dođe do lopte i sa dva metra je zakuca u praznu mrežu, nakon centaršuta sa levog krila.

Šest kola Fulam je bez pobede, zauzimaju pretposlednje mesto sa 11 bodova, i očekuje ih grčevita borba za opstanak u 2019. godini, dok Vulvsi imaju 26 bodova i nalaze se na osmom mestu tabele.