0

‘MAJSTOR’ PRIJOVIĆ: Het-trik Srbina u Grčkoj, dva gola za manje od minut i po! (VIDEO)

Objavljeno: 20.12.18 u 18:23

Reprezentativac Srbije je nastavio golgetersku seriju u dresu tima iz Soluna.

Aleksandar Prijović je bio strelac tri gola u utakmici Liga kupa protiv drugoligaša Aititosa Spate u kojoj je PAOK slavio sa 6:0.

Sva tri pogotka je Prijović postigao u drugom poluvremenu, prvi u 63. minutu, a zatim još dva u razmaku od dva minuta u finišu utakmice. U 84. i 85. minutu i tako postavio konačan rezultat, a između dva pogotka Srbina proteklo je samo 87 sekundi. Nikolaos Karelis je postigao dva gola na meču, a strelac jednog bio je Hoze Kanas.

(Izvor: YouTube/StanGRMach)