0

SERIJA A: Napoli ‘sa pola gasa’ do trijumfa nad Frozinoneom

Objavljeno: 08.12.18 u 16:53

Napoli je rutinski odradio posao protiv Frozinonea i bez puno muka slavio trijumf od 4:0 (2:0).

Izabranici Karla Anćelotija sigurno su mislima već u ključnoj utakmici protiv Liverpula u poslednjem kolu grupe C Lige šampiona, pa im je dobro došao meč protiv mnogo slabijeg Frozinonea.

I to su iskoristili za rutinski meč u relativno izmešanom sastavu i sa po dva gola u oba poluvremena. Goste je načeo Zjelinski već u sedmom minutu.

Pet minuta pre kraja prvog poluvremena Ounas je duplirao vođstvo i, verovatno već tada, rešio pitanje pobednika. To je u nastavku samo potvrdio drugi Poljak, Arkadijuš Milik, golovima u 68. i 84. minutu.