0

BUNDESLIGA: ‘Apotekari’ stali u Ninbergu

Objavljeno: 03.12.18 u 23:01

U poslednjem meču 13. kola Bundeslige, Nirnberg i Bajer Leverkuzen odigrali su nerešeno 1:1 (0:1) i ostale su u donjem delu tabele.

Nadali su se ‘apotekari’ da mogu do tri boda u Nirnbergu, ali se agonija loših rezultata nastavila. Ruku na srce, Bajer je bio mnogo bolji rival na terenu, stvarao je šanse, vodio, ali na kraju nije uspeo da slavi.

Već u 11. minutu Sven Bender je pogodio prečku. Voland i Belarabi su stavljali na muke odbranu domaćeg tima, ali je gol pao tek u 30. minutu. Posle dugog napada i loše reakcije odbrane Nirnberga mladi Haverc je pogodio za 0:1.

Posle gola Bajera usledilo je zatišje. Sve do 56. minuta kada je Margrajter postigao evrogol za konačnih 1:1.