PROBUDIO SE PEŠIĆ: Srbin pogotkom spasio ekipu Slavena Bilića (VIDEO)

Objavljeno: 02.12.18 u 23:05

Bivši napadač Crvene zvezde pogotkom je doneo bod Al Itihadu.

Ne nalazi se Pešić trenutno u najboljoj formi, a ni igra ostatka tima nije na zavidnom nivou.

Uprava kluba dovođenjem hrvatskog trenera Slavena Bilića pokušala je da ‘prodrma’ ekipu, ali je Al Itihad i dalje na dnu tabele prvenstva Saudijske Arabije. Oni su današnjim remije sa Al Hamazom, rezultatom 2:2, stigli do trećeg boda u tekućoj sezoni.

Velike zasluge za osvajanje boda ima momak koji je prošle sezone proglašen za najbolje igrača Superlige Srbije. Bilić je ubacio Pešića u igru u 64. minutu, a ovaj mu je odgovorio na najbolji mogući način. Srpski napadač je iskorsito dobar centaršut, te glavom zatresao mrežu i u 89. minutu pogotkom doneo bod svojoj ekipi.

Nije bilo više vremena i za potpuni preorket Bilićeve ekipe, a ovo je bio drugi gol u sezoni srpskog internacionalca.