1

KAKAV MEČ U BAČKOJ PALANCI: Šest golova, preokreti, penali i dve veoma sporne situacije (VIDEO)

Objavljeno: 30.11.18 u 21:20

Osamnaesto kolo Superlige Srbije nije moglo bolje da počne. Goleada i meč između Bačke i Napretka bez pobednika – 3:3 (1:1).

Napredak je na gostovanju Bačkoj postigao čak tri gola, ali se u Kruševac ipak vraća samo sa jednim bodom. U potpuno atipičnom meču za Superligu Srbije videli smo preokrete, penale, mnoštvo golova i podelu bodova.

Goleadu je otvorio Vulić golom u 12. minutu za vođstvo ‘čarapana’, da bi već nakon šest minuta Bajić postigao svoj prvi gol sa ‘bele tačke’.

(Izvor: youtube / Takan Takan)

Domaći su preokrenuli u 58. minutu kada je Čeković bio strelac za 2:1, ali je vrlo brzo, već u 66. minutu bilo 2:2 golom Eskića.

Nakon pet minuta Vukanović je doneo novi preokret i novu prednost gostima, ali je nepunih 120 sekundi kasnije sudija Brdar dosudio novi penal za Bačku, iako bi i o njemu moglo da se diskutuje.

Ponovo je odgovornost preuzeo Bajić, bio uspešan i tako postavio konačnih 3:3. Sjajan početak kola u Superligi.