0

GOL VEČERI NAM STIŽE IZ KARDIFA: ‘Vukovi’ nisu bili svesni šta ih je snašlo! (VIDEO)

Objavljeno: 30.11.18 u 23:24

Fantastičan meč i gol otvorio je 14. kolo engleske Premijer lige. Kardif je slavio trijumf od 2:1 (1:1) nad ekipom Vulverhemptona.

Još jedan preokret i još jedna fantastična utakmica u Premijer ligi. Iz ‘dvojke u keca’ ovog puta je došao Kardif, koji je potpuno šokirao Vulverhempton sa dva gola u razmaku od 12 minuta.

Najpre su ‘vukovi’ poveli još u 18. minutu golom Meta Doertija i činilo se da će opravdati bolju poziciju na tabeli i formu. Međutim, Velšani se nisu predavali.

U nastavku meča su zaigrali daleko ofanzivnije i nagrada je stigla u 65. minutu kada je Aron Gunarson doneo izjednačenje timu Nila Vornoka.

Potpuni preokret i ekstazu, ali i melem za oči navijača širom Evrope, doneo je Džunior Hojlet, čiji gol za 2:1 i pobedu Kardifa iz 77. minuta nije potrebno previše opisivati.