0

DOBRA PARTIJA U PORAZU: Nekadašnji napadač Zvezde zatresao mrežu u Rusiji

Objavljeno: 28.11.18 u 18:30

Arsenal iz Tule slavio je protiv Orenburga u prvom meču četvrtfinala Kupa Rusije rezultatom 4:2, a dobru partiju u poraženom timu pružio je nekadašnji fudbaler Crvene zvezde, Đorđe Despotović.

Nerešiva enigma za tim iz Tule bio je Evans Kangva, koji je sa dva pogotka u prvom poluvremenu odveo goste do 2:0, a u završnici poluvremena Berić je smanjio na 2:1.

U drugom delu Kombarov je novim pogotkom povećao prednost na 3:1, kada je na scenu stupio Despotović.

Srpski internacionalac je na teren ušao u 57. minutu, a u 79. je pogodio za 3:2 i tako dao nadu šestoplasiranoj ekipi ruske Premijer lige da može do preokreta. Ipak, u poslednjim momentima meča Luka Đorđević, crnogorski internacionalac koji je zamenio Ognjena Ognjenovića, je povećao na 4:2 i tako doveo Arsenal korak bliže polufinalu.