0
Američki fudbal

NFL: Hjuston prejak, Tenesi ‘skliznuo’ (VIDEO)

Objavljeno: 27.11.18 u 18:52

Hjuston Teksansi savladali su Tenesi Tajtanse rezultatom 34:17 u poslednjem meču 12. nedelje NFL šampionata.

Teksansi su slavili najviše zahvaljujući drugoj četvrtini, u kojoj su postigli 17 poena, pri čemu su Tajtanse ostavili na nuli, pa je posle vođstva Tenesija 10:7 Hjuston preuzeo prednost i na poluvreme otišao sa 24:10. Uspeli su u trećoj deonici igrači Tenesija da smanje, ali je domaći tim odgovorio još jednom fantastičnom defanzivnom četvrtinom i uz novih sedam poena stigao do važnog trijumfa, kojim su se praktično učvrstili na prvom mestu južne divizije AFC konferencije sa skorom 8-3, dok divizijski rival iz Tenesija sa 5-6 ima sve manje šanse da se domogne doigravanja, pošto su Tajtansi tek peti ispod plejof crte.