5

REAKCIJE ZVEZDAŠA NA TVITERU: Hajdin na udaru navijača (FOTO)

Objavljeno: 24.11.18 u 19:55

Radnički iz Niša na poluvremenu vodi protiv Crvene zvezde sa 2:1 golovima Haskića i Ranđelovića, a evo šta kažu ‘delije’ sa tvitera.

Povela je Crvena zvezda veoma brzo posle svega 6. minuta igre kada je Stefan Hajdin sjajno centrirao, a Nenad Krstičić pogodio. Ipak, u narednih 20 minuta Radnički je došao do preokreta, a navijači Crvene zvezde na tviteru osuđuju samo jednog momka. Upravo asistenta kod prvog gola Hajdina. Dugokosi levi bek, koji danas igra po desnoj strani, bio je prespor za Lazara Ranđelovića i Zvezda je primila gol.

Crveno-beli se prvi put od derbija sa Partizanom nalaze u ovakvoj situaciji da u narednih 45 minuta moraju da jure prednost rivala. A, evo šta kažu navijači na društvenim mrežama: