0

VLAHOVIĆ PREDVODIO ‘ORLIĆE’: Napadač Fjorentine ‘overio’ plasman u drugi krug

Objavljeno: 20.11.18 u 16:08

Omladinska selekcija Srbija na turniru u Portadaunu savladala je vršnjake iz Poljske.

Orlići su tako veoma ubedljivom pobedom od 4:1 potvrdili plasmana na Evropsko prvenstvo.

Najrasoploženiji za postizanje golova bio je nekadašnj učenik Partizanove škole fudbala, a sada napadač Fjorentine Dušan Vlahović, koji je dva puta zatresao mrežu na stadionu ‘Šemrok Park’. Ova utakmica otvorena je na krajnje nesvakidašnji način, jer su oba tima postigla po autogol.

Prvo je u 15. minutu Jakub Kivior zatresao sopstvenu mrežu, da bi isto učinio Vanja Zvekanov. Nakon toga na scenu stupa napadač Viole, koji je doneo prednost Srbiji u 36. minutu, a konačan rezultat je postavio u 52. minutu. Za našu selekciju među strelce u 49. minutu upisao se i Nikola Terzić.