0

SERIJA A: Katastrofa Intera, Atalanta zgromila ‘neroazure’

Objavljeno: 11.11.18 u 14:50

Fudbaleri Intera doživeli su pravu katastrofu u Bergamu, gde je Atalanta slavila rezultatom 4:1.

Iako je domaćin poveo u osmom minutu preko Hateburga, retko ko je verovao da je pogodak Holanđanina uvod u pravu demosntraciju sile.

Srećom po Inter, raspoložen je bio Samir Handanović, pa je sprečen šamar od kog bi obrazi brideli do kraja sezone.

Ovako, pokušaji Iličića, Zapate i Gomeza završili su u rukama Slovenca ili van okvira gola zahvaljujući njegovoj sjajnoj reakciji.

Poluvreme je malo trglo domaće, Ikardi je sa penala koji je dosuđen zbog igranja rukom Manćinija izjednačio, ali umesto preokreta, usledila je kanonada domaćina.

Prvo je Manćini iznivelisao grešku i glavom zatresao mrežu Intera pored nemoćnog Handanovića, potom je Djimisti povećao na 3:1, da bi raspad u odbrani gostiju Pepe Gomez krunisao četvrtom loptom u mreži tima iz Milana.