0

SLS: Čukarički brojao do tri, Mladost sa penala srušila Vojvodinu

Objavljeno: 10.11.18 u 19:07

Fudbaleri Čukaričkog savladali su Zemun u malom gradskom derbiju rezultaotm 3.0, lučanska Mladost bolja od Vojvodine minimalnim rezultatom.

Fudbaleri Čukaričkog su sjajnim drugim poluvremenom došli do devete pobede od 16 odigranih mečeva Superlige Srbije. Susret nije počeo previše otvoreno, tek u 13. minutu Zemun je preko Vukadinovića pripretio, ali je Stevanović bio na pravom mestu posle slobodnog udarca.

Čukarički je uzvratio preko Docića u 17, ali je bio izblokiran, da bi u 30. Tošeskipogrešio, Ovusu došao do lopte i preciznim udarcem pogodio za 1:0.

Zemun je ponovo probao preko Vukadinovića u 33. i Stevanovića u 34, da bi Ovusu u 40. sjajno pronašao Mudrinskog, ali je lopta otišla van okvira gola.

U 74. minutu Mudrinski je ispravio svoju grešku iz prvog dela i lako asistenciju Ovusua pretvorio u gol, da bi u 78. Kajević uputio udarac, golman Zemuna nije dobro reagovao, pa je lopta završila u mreži za 3:0.

Vojvodina je golom Pejovića sa penala u 34. minutu poražena 1:0 na gostovanju lučanskoj Mladosti.

SLS, 16. kolo

Petak:
Proleter (NS) – Radnički (Niš) 1:2 (Čović 14 – Haskić 68. jedanaesterac, Lambulić 69)
Partizan – Radnik 2:0 (Gomeš 42, Ivanović 89)
Zemun – Čukarički 0:3 (Ovusu 28, Mudrinski 74, Kajević 79)
OFK Bačka – Voždovac 1:0 (Radinović 90+1)
Mačva – Spartak 0:0
Dinamo (V) – Crvena zvezda 0:3 (Stojiljković 28, Babić 48, Simić 56)
Mladost – Vojvodina 1:0 (Pejović 34. jedanaesterac)