0

Alasan Plea

BUNDESLIGA: Goleada u Dizeldorfu, maestralni Alasan Plea u pobedi Menhengladbaha

Objavljeno: 10.11.18 u 17:22

Pet pogodaka viđeno je na utakmici Fortune i Herte u kojoj je domaćin slavio sa 4:1.

Rezultatom 3:1 Majnc je porazio Frajburg, dok je istim rezultatom Borusija Menhengladbah pobedila Verder Bremen.

Na Esprit areni nije bilo golova u prvom poluvremenu, ali je u razmaku od desetak minuta defanzivac Herte Maksimilijan Mitelštat zaradio dva žuta kartona i ostavio svoj tim na cedilu. Odmah po početku drugog dela igre Usami donosi prednost Fortuni, da bi u 63. minutu Henings povisio na 2:0.

Na samom kraju utakmice viđena su nova tri gola. Raman je na asistenciju Cimermana ponovo povećao prednost domaćeg tima, da bi Selke četiri minuta kasnije postigao utešni pogodak za Hertu. Za kraj, svoj drugi gol postigao je Raman i postavio konačnih 3:1.

Miloš Veljković je odigrao svih 90 minuta protiv Menhengladbaha u porazu od 3:1. Plea je u 39. minutu doneo prednost Borusiji, da bi na startu drugog dela utakmice Francuz zaokružio het-trik sa još dva gola. Prvo u 48. minutu na asistenciju Torgana Azara, a zatim i četiri minuta kasnije.

Nije se dugo čekalo na novi pogodak na ovoj utakmici, Sahin je u 59. minutu smanjio zaostatak Verdera ali to je sve što je ekipa iz Bremena mogla danas.