0

SERIJA A: Igralo se 100 minuta u Udinama, Milan u dubokoj nadoknadi (VIDEO)

Objavljeno: 04.11.18 u 22:50

U poslednjem meču 11. kola Serije A, Milan je kao gost sa 1:0 (0:0) pobedio Udineze u utakmici u kojoj je svašta viđeno.

Dovoljno je reći da je utakmica na ‘Friuliju’ trajala 100 minuta, a da su ‘rosoneri’ slavili u 97. minutu, ali idemo redom…

Milan je u duel sa Udinezeom ušao sa dve vezane pobede koje su ga dovele u poziciju da se bori za mesto koje vodi u Ligu šampiona. Ne čudi što je već u 14. minutu Suso šutirao veoma dobro, ali je lopta završila tik pored leve stative. ‘Zebre’ su uzvratile samo tri minuta kasnije preko Lasanje, ali pored gola. Milan je drugu šansu imao u 57. minutu kada šut oprobao Kastiljeo, ali je golman Udinezea vrhovima prstiju intervenisao. Isti igrač je pokušao i tri minuta kasnije, ali je tada tukao preko gola.

Prava drama viđena je u nadoknadi vremena. Nujtnik je u 95. minutu zaradio više nego glup crveni karton. Samo minut kasnije Suso i Romanjoli su se poigravali sa odbranom domaćina, da bi posle duge razmene pasova Italijan odlučio da šutira i pogodio za konačnih Udineze-Milan 0:1.